23/04 00h17>00h52 Çizgi Film "Arı Maya"
23/04 00h52>01h17 Çizgi Film "Niloya"
23/04 01h17>01h52 Çizgi Film "Canım Kardeşim"
23/04 01h52>02h27 Çizgi Film "Ege ile Gaga"
23/04 02h05>02h40 Çizgi Film "Ege ile Gaga"
23/04 02h40>03h25 Çizgi Film "Kare"
23/04 03h25>04h00 Çizgi Film "Yoohoo ve Arkadaşları"
23/04 04h00>04h45 Çizgi Film "Kuzucuk(Diyaloglu)"
23/04 04h45>05h20 Çizgi Film " Elif'in Düşleri"
23/04 05h20>05h27 Çizgi Film "Kuzucuk"
23/04 05h27>05h28 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
23/04 05h28>05h30 Fragmanlar
23/04 05h30>05h55 Çizgi Film "Biz İkimiz"
23/04 05h55>06h30 Çizgi Film "Arı Maya"
23/04 06h30>07h00 Arkadaşım Bıdı
23/04 07h00>07h50 Çizgi Film "Kuzucuk(Diyaloglu)"
23/04 07h50>08h25 Çizgi Film "Mutlu Oyuncak Dükkanı"
23/04 08h25>08h55 Çizgi Film "Canım Kardeşim"
23/04 08h55>09h25 Çizgi Film "Kare"
23/04 09h25>09h55 Çizgi Film "Ege ile Gaga"
23/04 09h55>10h10 TRT Çocuk Müzik
23/04 10h10>10h40 Çizgi Film "Niloya"
23/04 10h40>11h15 Çizgi Film "Hapşu"
23/04 11h15>11h55 Çizgi Film "Kuzucuk(Diyaloglu)"
23/04 11h55>12h25 Çizgi Film " Elif'in Düşleri"
23/04 12h25>12h55 Çizgi Film "Akıllı Tavşan Momo"
23/04 12h55>13h00 Çizgi Film "Dodohando"
23/04 13h00>13h05 Çizgi Film "Pata Pata"
23/04 13h05>13h30 Çizgi Film "İstanbul Muhafızları"
23/04 13h30>14h00 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
23/04 14h00>14h30 Çizgi Film "İbi"
23/04 14h30>15h00 Çizgi Film "Aslan"
23/04 15h00>15h15 TRT 40. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği Gala Gösterisi
23/04 15h15>15h55 Çizgi Film "Emiray"
23/04 15h55>16h15 Çizgi Film "Pırdino"
23/04 16h15>16h25 Telali
23/04 16h25>16h55 Çizgi Film "Keloğlan Masalları(4 Sezon)"
23/04 16h55>17h30 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
23/04 17h30>17h55 Rüzgar Gülü - 2016
23/04 17h55>18h20 Çizgi Film "Dinozor Makineler"
23/04 18h20>19h05 Çizgi Film "Emiray"
23/04 19h05>19h25 Çizgi Film "Vikingler"
23/04 19h25>19h30 Çizgi Film Makinesi
23/04 19h30>19h45 Haberin Olsun
23/04 19h45>20h15 Çizgi Film "Ozi"
23/04 20h15>20h22 Masal Kitabı
23/04 20h22>20h47 Çizgi Film "İstanbul Muhafızları"
23/04 20h47>21h17 Çizgi Film "Harika Kanatlar"
23/04 21h17>21h47 Çizgi Film "Cille"
23/04 21h47>21h52 Çizgi Film "Dodohando"
23/04 21h52>21h57 Çizgi Film "Pata Pata"
23/04 21h57>22h32 Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
23/04 22h32>23h07 Çizgi Film "Arı Maya"
23/04 23h07>23h47 Çizgi Film "Mutlu Oyuncak Dükkanı"
23/04 23h47>00h17 Çizgi Film "Biz İkimiz"
24/04 02h27>03h17 Çizgi Film "Kare"
24/04 03h17>03h52 Çizgi Film "Yoohoo ve Arkadaşları"
24/04 03h52>04h42 Çizgi Film "Kuzucuk(Diyaloglu)"
24/04 04h42>05h17 Çizgi Film " Elif'in Düşleri"
24/04 05h17>05h27 Çizgi Film "Kuzucuk"
24/04 05h27>05h28 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
24/04 05h28>05h30 Fragmanlar
24/04 05h30>05h55 Çizgi Film "Biz İkimiz"
24/04 05h55>06h30 Çizgi Film "Arı Maya"
24/04 06h30>07h00 Arkadaşım Bıdı
24/04 07h00>07h50 Çizgi Film "Kuzucuk(Diyaloglu)"
24/04 07h50>08h25 Çizgi Film "Mutlu Oyuncak Dükkanı"
24/04 08h25>08h55 Çizgi Film "Canım Kardeşim"
24/04 08h55>09h25 Çizgi Film "Kare"
24/04 09h25>09h55 Çizgi Film "Ege ile Gaga"
24/04 09h55>10h10 TRT Çocuk Müzik
24/04 10h10>10h40 Çizgi Film "Niloya"
24/04 10h40>11h15 Çizgi Film "Hapşu"
24/04 11h15>11h55 Çizgi Film "Kuzucuk(Diyaloglu)"
24/04 11h55>12h30 Çizgi Film " Elif'in Düşleri"
24/04 12h30>13h00 Çizgi Film "Akıllı Tavşan Momo"
24/04 13h00>13h05 Çizgi Film "Dodohando"
24/04 13h05>13h10 Çizgi Film "Pata Pata"
24/04 13h10>13h35 Çizgi Film "İstanbul Muhafızları"
24/04 13h35>14h10 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
24/04 14h10>14h45 Çizgi Film "İbi"
24/04 14h45>15h15 Çizgi Film "Aslan"
24/04 15h15>15h50 Çizgi Film "Emiray"
24/04 15h50>16h15 Çizgi Film "Su Elçileri"
24/04 16h15>16h25 Telali
24/04 16h25>16h55 Çizgi Film "Keloğlan Masalları(4 Sezon)"
24/04 16h55>17h30 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
24/04 17h30>17h55 Rüzgar Gülü - 2016
24/04 17h55>18h20 Çizgi Film "Dinozor Makineler"
24/04 18h20>18h45 Çizgi Film "Su Elçileri"
24/04 18h45>19h25 Çizgi Film "Vikingler"
24/04 19h25>19h30 Çizgi Film Makinesi
24/04 19h30>19h45 Haberin Olsun
24/04 19h45>20h15 Çizgi Film "Ozi"
24/04 20h15>20h22 Masal Kitabı
24/04 20h22>20h47 Çizgi Film "İstanbul Muhafızları"
24/04 20h47>21h17 Çizgi Film "Harika Kanatlar-Sezon 2"
24/04 21h17>21h47 Çizgi Film "Cille"
24/04 21h47>21h52 Çizgi Film "Dodohando"
24/04 21h52>21h57 Çizgi Film "Pata Pata"
24/04 21h57>22h32 Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
24/04 22h32>23h07 Çizgi Film "Arı Maya"