21/09 00h00>01h00 Regiunea în obiectiv
21/09 01h00>02h00 Cântec și poveste
21/09 16h00>17h00 Telejurnal regional
21/09 17h00>18h00 Telejurnal Moldova
21/09 18h00>19h00 Cântec și poveste
21/09 19h00>19h55 Cap de afiș
21/09 19h55>20h00 Povești neștiute ale muzeelor
21/09 20h00>20h50 Drumul lui Leșe
21/09 20h50>21h00 Poesis
21/09 21h00>21h55 Obiectiv comun
21/09 21h55>22h00 Mașina timpului
21/09 22h00>23h20 Concert simfonic
21/09 23h20>23h30 Poesis
21/09 23h30>00h00 Memoria locului
22/09 00h00>00h50 Arte, carte si capricii
22/09 00h50>01h00 Poesis
22/09 01h00>02h00 Cântec și poveste
22/09 02h00>02h55 Obiectiv comun
22/09 02h55>03h00 București, capitala rezistenței românești
22/09 03h00>04h00 Cap de afiș
22/09 04h00>05h55 Toți împreună
22/09 05h55>06h00 Imnul României
22/09 06h00>07h00 Viața la țară
22/09 07h00>08h00 Spirit și credință
22/09 08h00>08h50 Deportații
22/09 08h50>09h00 Mașina timpului
22/09 09h00>09h10 Poesis
22/09 09h10>09h15 Povești neștiute ale muzeelor
22/09 09h15>09h30 Racord
22/09 09h30>10h00 Fericita Veronica
22/09 10h00>12h00 Slujba de Beatificare a Veronicai Antal
22/09 12h00>12h15 Teleshopping
22/09 12h15>12h30 Discover Romania
22/09 12h30>13h00 Magazin Euronews
22/09 13h00>14h00 România 100.Iașul în Arcul Timpului
22/09 14h00>14h30 Regatul Sălbatic
22/09 14h30>15h00 Reporter special
22/09 15h00>16h30 Ski Jumping Summer Grand Prix-Cupa Mondială la Sărituri cu Schiurile
22/09 16h30>17h00 Selfie
22/09 17h00>17h30 Telejurnal Moldova
22/09 17h30>18h00 România centenară
22/09 18h00>19h00 Cântec și poveste
22/09 19h00>21h10 CRONICA UNEI MINCIUNI
22/09 21h10>22h05 Remix
22/09 22h05>00h00 MAMA EI DE TRANZIȚIE
23/09 00h45>01h00 Discover Romania
23/09 01h00>02h00 Serate muzicale
23/09 02h00>03h00 România 100.Iașul în Arcul Timpului
23/09 03h00>03h30 Selfie
23/09 03h30>04h30 Remix
23/09 04h30>05h00 Reporter special
23/09 05h00>05h55 Deportații
23/09 05h55>06h00 Imnul României
23/09 06h00>07h00 Viața la țară
23/09 07h00>07h30 Drumuri aproape
23/09 07h30>08h00 Locuri, oameni și comori
23/09 08h00>08h55 Mic dejun cu un campion
23/09 08h55>09h00 Mașina timpului
23/09 09h00>10h30 Liturghia de Duminică
23/09 10h30>11h00 Biruitorii
23/09 11h00>11h30 Europa 360
23/09 11h30>12h00 A doua emigrare
23/09 12h00>12h30 Istoria necunoscută
23/09 12h30>13h00 Iașii marilor iubiri
23/09 13h00>14h30 Sărbătoare la zi mare
23/09 14h30>15h00 Călătorii interioare
23/09 15h00>16h30 Ski Jumping Summer Grand Prix-Cupa Mondiala la Sarituri cu Schiurile
23/09 16h30>17h00 Reporter special
23/09 17h00>17h30 Telejurnal Moldova
23/09 17h30>18h00 Timișoara, capitală culturală europeană
23/09 18h00>18h55 Serate muzicale
23/09 18h55>19h00 Mașina timpului
23/09 19h00>20h30 Teatrul Național de Televiziune
23/09 20h30>21h00 Biruitorii
23/09 21h00>21h50 Interviurile Festivalului Enescu 2017
23/09 21h50>22h00 Poesis
23/09 22h00>00h45 Opera
24/09 00h55>01h00 Mașina timpului
24/09 01h00>02h00 Cântec și poveste
24/09 02h00>03h00 Cântec și poveste
24/09 03h00>03h30 Timișoara, capitală culturală europeană
24/09 03h30>05h00 Sărbătoare la zi mare
24/09 05h00>05h30 Magazin Euronews
24/09 05h30>05h55 Regatul Sălbatic
24/09 05h55>06h00 Imnul României
24/09 06h00>07h00 Matinalii
24/09 07h00>08h00 Matinalii
24/09 08h00>09h00 Matinalii
24/09 09h00>09h55 Drumul lui Leșe
24/09 09h55>10h00 Poesis
24/09 10h00>11h55 Toți împreună
24/09 11h55>12h00 Mașina timpului
24/09 12h00>12h30 Teleshopping
24/09 12h30>13h00 România centenară
24/09 13h00>14h00 Cap de afiș
24/09 14h00>15h00 Ghici cine vine la cină?
24/09 15h00>15h55 Regiunea în obiectiv
24/09 15h55>16h00 București, capitala rezistenței românești
24/09 16h00>17h00 Telejurnal regional
24/09 17h00>18h00 Telejurnal Moldova
24/09 18h00>19h00 Cântec și poveste
24/09 19h00>19h55 Cap de afiș
24/09 19h55>20h00 Povești neștiute ale muzeelor
24/09 20h00>20h50 Profesioniștii... cu Eugenia Vodă
24/09 20h50>21h00 Poesis
24/09 21h00>22h00 Cap de afiș
24/09 22h00>00h55 Concert Festival G.Enescu 2017