19/07 00h00>01h00 Cântec și poveste
19/07 01h00>01h55 Cap de afiș
19/07 01h55>02h00 Povești neștiute ale muzeelor
19/07 03h00>04h00 Piper pe limbă
19/07 04h00>05h55 Toți împreună
19/07 05h55>06h00 Imnul României
19/07 06h00>07h00 Matinalii
19/07 07h00>08h00 Matinalii
19/07 08h00>09h00 Matinalii
19/07 09h00>09h55 Nocturne
19/07 09h55>10h00 Poesis
19/07 10h00>11h55 Toți împreună
19/07 11h55>12h00 Mașina timpului
19/07 12h00>13h00 Teleshopping
19/07 13h00>14h00 Cap de afiș
19/07 14h00>14h55 Picătura de cultură
19/07 14h55>15h00 Mașina timpului
19/07 15h00>15h55 Regiunea în obiectiv
19/07 15h55>16h00 București, capitala rezistenței românești
19/07 16h00>16h30 Telejurnal regional
19/07 16h30>17h00 Reporter special
19/07 17h00>18h00 Telejurnal Moldova
19/07 18h00>19h00 Cântec și poveste
19/07 19h00>19h55 Cap de afiș
19/07 19h55>20h00 Povești neștiute ale muzeelor
19/07 20h00>20h50 Arte, carte și capricii
19/07 20h50>20h55 Poesis
19/07 20h55>21h00 Mașina timpului
19/07 21h00>22h10 Festival Jazz Sibiu 2017
19/07 22h10>23h00 Nocturne
19/07 23h00>23h30 Telejurnal regional
19/07 23h30>00h00 Reporter special
20/07 00h00>01h00 Cântec și poveste
20/07 01h00>01h55 Cap de afiș
20/07 01h55>02h00 Povești neștiute ale muzeelor
20/07 02h00>02h55 Arte, carte și capricii
20/07 02h55>03h00 București, capitala rezistenței românești
20/07 03h00>03h55 Picătura de cultură
20/07 03h55>04h00 Mașina timpului
20/07 04h00>05h55 Toți împreună
20/07 05h55>06h00 Imnul României
20/07 06h00>07h00 Matinalii
20/07 07h00>08h00 Matinalii
20/07 08h00>09h00 Matinalii
20/07 09h00>09h55 Arte, carte și capricii
20/07 09h55>10h00 Poesis
20/07 10h00>11h55 Toți împreună
20/07 11h55>12h00 Mașina timpului
20/07 12h00>13h00 Teleshopping
20/07 13h00>14h00 Cap de afiș
20/07 14h00>14h30 Dialoguri cu Andrei Marga
20/07 14h30>15h00 Legal 100 %
20/07 15h00>15h55 Regiunea în obiectiv
20/07 15h55>16h00 București, capitala rezistenței românești
20/07 16h00>16h30 Telejurnal regional
20/07 16h30>17h00 Reporter special
20/07 17h00>18h00 Telejurnal Moldova
20/07 18h00>19h00 Cântec și poveste
20/07 19h00>19h55 Cap de afiș
20/07 19h55>20h00 Povești neștiute ale muzeelor
20/07 20h00>20h50 Drumul lui Leșe
20/07 20h50>20h55 Poesis
20/07 20h55>21h00 Mașina timpului
20/07 21h00>23h30 Cap de afiș
20/07 23h30>00h00 Drumuri aproape
21/07 00h05>01h30 În familie
21/07 01h30>02h30 Din zestrea Ardealului
21/07 02h00>02h55 Drumul lui Leșe
21/07 02h55>03h00 București, capitala rezistenței românești
21/07 03h00>03h30 Dialoguri cu Andrei Marga
21/07 03h30>04h00 Legal 100 %
21/07 04h00>05h55 Toți împreună
21/07 05h55>06h00 Imnul României
21/07 06h00>07h00 Viața la țară
21/07 07h00>08h00 Spirit și credință
21/07 08h00>09h00 Fără prejudecăți
21/07 09h00>10h00 România 100.Iașul în Arcul Timpului
21/07 10h00>11h30 În prelungiri
21/07 11h30>12h00 Regatul Sălbatic
21/07 12h00>13h00 Teleshopping
21/07 13h00>14h00 Din zestrea Ardealului
21/07 14h00>14h15 Racord
21/07 14h15>14h25 Mașina timpului
21/07 14h25>14h30 Poesis
21/07 14h30>16h00 În familie
21/07 16h00>17h00 Mariana Nicolesco prezintă Festivalul și Concursul Internațional de Canto Hariclea Darclée
21/07 17h00>17h30 Telejurnal Moldova
21/07 17h30>18h00 România centenară
21/07 18h00>18h55 Popasuri folclorice
21/07 18h55>19h00 Mașina timpului
21/07 19h00>21h05 In clasă
21/07 21h05>22h00 Remix
21/07 22h00>23h40 Cocoșul decapitat
21/07 23h40>00h05 România centenară
22/07 00h00>01h30 Fan#Duminică
22/07 01h30>03h00 Sărbătoare la zi mare
22/07 02h30>04h00 În prelungiri
22/07 04h00>05h00 România 100. Iașul în arcul timpului
22/07 05h00>05h55 Viața la țară
22/07 05h55>06h00 Imnul României
22/07 06h00>07h00 Viața la țară
22/07 07h00>07h30 Drumuri aproape
22/07 07h30>08h00 Descriptio Moldaviae
22/07 08h00>08h55 Mic dejun cu un campion
22/07 08h55>09h00 Mașina timpului
22/07 09h00>10h30 Liturghia de Duminică
22/07 10h30>11h00 Biruitorii
22/07 11h00>11h30 Europa 360
22/07 11h30>12h00 A doua emigrare
22/07 12h00>12h30 Istoria necunoscută
22/07 12h30>13h00 Locuri, oameni și comori
22/07 13h00>14h30 Sărbătoare la zi mare
22/07 14h30>16h00 Fan#Duminică
22/07 16h00>17h00 Mariana Nicolesco prezintă Festivalul și Concursul Internațional de Canto Hariclea Darclée
22/07 17h00>17h30 Telejurnal Moldova
22/07 17h30>18h00 Timișoara, capitală culturală europeană
22/07 18h00>18h55 Serate muzicale
22/07 18h55>19h00 Mașina timpului
22/07 19h00>21h30 Teatrul Național de Televiziune
22/07 21h30>22h10 Interviurile Festivalului Enescu 2017
22/07 22h10>23h00 Deportații
22/07 23h00>23h30 Regatul Sălbatic
22/07 23h30>00h00 Drumuri aproape