20/11 00h00>01h00 Regiunea în obiectiv
20/11 19h00>19h55 Cap de afiș
20/11 19h55>20h00 Povești neștiute ale muzeelor
20/11 20h00>20h50 Garantat 100%
20/11 20h50>21h00 Poesis
20/11 21h00>21h55 Cult@rt
20/11 21h55>22h00 Mașina timpului
20/11 22h00>23h20 Concert Festival G.Enescu
20/11 23h20>23h30 Discover Romania
20/11 23h30>00h00 România centenară
21/11 00h00>01h00 Regiunea în obiectiv
21/11 01h00>02h00 Cântec și poveste
21/11 02h00>02h55 Cult@rt
21/11 02h55>03h00 București, capitala rezistenței românești
21/11 03h00>04h00 Cap de afiș
21/11 04h00>05h55 Toți împreună
21/11 05h55>06h00 Imnul României
21/11 06h00>07h00 Matinalii
21/11 07h00>07h53 Matinalii
21/11 07h53>08h00 Generația Unirii
21/11 08h00>09h00 Matinalii
21/11 09h00>09h55 Garantat 100%
21/11 09h55>10h00 Poesis
21/11 10h00>11h55 Toți împreună
21/11 11h55>12h00 Mașina timpului
21/11 12h00>12h30 Teleshopping
21/11 12h30>13h00 Regatul Sălbatic
21/11 13h00>14h00 Cap de afiș
21/11 14h00>15h00 Piper pe limbă
21/11 15h00>15h55 Regiunea în obiectiv
21/11 15h55>16h00 București, capitala rezistenței românești
21/11 16h00>17h00 Telejurnal regional
21/11 17h00>17h53 Telejurnal Moldova
21/11 17h53>18h00 Generația Unirii
21/11 18h00>19h00 Cântec și poveste
21/11 19h00>19h55 Documentar
21/11 19h55>20h00 Povești neștiute ale muzeelor
21/11 20h00>20h50 Nocturne
21/11 20h50>21h00 Poesis
21/11 21h00>21h55 Cult@art
21/11 21h55>22h00 Mașina timpului
21/11 22h00>23h30 Concert Festival G. Enescu
21/11 23h30>00h00 Timișoara, capitală culturală europeană
22/11 00h00>01h00 Regiunea în obiectiv
22/11 01h00>02h00 Cântec și poveste
22/11 02h00>02h55 Cult@art
22/11 02h55>03h00 București, capitala rezistenței românești
22/11 03h00>03h55 Documentar
22/11 03h55>04h00 Poesis
22/11 04h00>05h55 Toți împreună
22/11 05h55>06h00 Imnul României
22/11 06h00>07h00 Matinalii
22/11 07h00>07h53 Matinalii
22/11 07h53>08h00 Generația Unirii
22/11 08h00>09h00 Matinalii
22/11 09h00>09h55 Nocturne
22/11 09h55>10h00 Poesis
22/11 10h00>11h55 Toți împreună
22/11 11h55>12h00 Mașina timpului
22/11 12h00>12h30 Teleshopping
22/11 12h30>13h00 La pas prin Oltenia
22/11 13h00>13h55 Documentar
22/11 13h55>14h00 Poesis
22/11 14h00>15h00 Picătura de cultură
22/11 15h00>15h55 Regiunea în obiectiv
22/11 15h55>16h00 București, capitala rezistenței românești
22/11 16h00>17h00 Telejurnal regional
22/11 17h00>17h53 Telejurnal Moldova
22/11 17h53>18h00 Generația Unirii
22/11 18h00>19h00 Cântec și poveste
22/11 19h00>19h55 Cap de afiș
22/11 19h55>20h00 Povești neștiute ale muzeelor
22/11 20h00>20h50 Arte, carte și capricii
22/11 20h50>21h00 Poesis
22/11 21h00>21h55 Cult@art
22/11 21h55>22h00 Mașina timpului
22/11 22h00>23h00 Festival Jazz Sibiu 2018
22/11 23h00>00h00 Picătura de cultură
23/11 00h00>01h00 Regiunea în obiectiv
23/11 01h00>02h00 Cântec și poveste
23/11 02h00>02h55 Cult@rt
23/11 02h55>03h00 București, capitala rezistenței românești
23/11 03h00>04h00 Cap de afiș
23/11 04h00>05h55 Toți împreună
23/11 05h55>06h00 Imnul României
23/11 07h00>07h53 Matinalii
23/11 07h53>08h00 Generația Unirii
23/11 08h00>09h00 Matinalii
23/11 09h00>09h55 Arte, carte și capricii
23/11 09h55>10h00 Poesis
23/11 10h00>11h55 Toți împreună
23/11 11h55>12h00 Mașina timpului
23/11 12h00>12h30 Teleshopping
23/11 12h30>13h00 Memoria locului
23/11 13h00>14h00 Cap de afiș
23/11 14h00>14h30 Dialoguri cu Andrei Marga
23/11 14h30>15h00 Legal 100 %
23/11 15h00>15h55 Regiunea în obiectiv
23/11 15h55>16h00 București, capitala rezistenței românești
23/11 16h00>17h00 Telejurnal regional
23/11 17h00>17h53 Telejurnal Moldova
23/11 17h53>18h00 Generația Unirii
23/11 18h00>19h00 Cântec și poveste
23/11 19h00>19h55 Cap de afiș
23/11 19h55>20h00 Povești neștiute ale muzeelor
23/11 20h00>20h50 Drumul lui Leșe
23/11 20h50>21h00 Poesis
23/11 21h00>21h55 Cult@rt
23/11 21h55>22h00 Mașina timpului
23/11 22h00>23h00 Concert simfonic
23/11 23h00>23h50 Garantat 100%
23/11 23h50>00h00 Poesis